Про нас

Компанія КОРОБКА для ТОРТА працює на ринку виробництва пакувальних матеріалів України вже тривалий час. Ми клієнтооріентовні і завжди намагаємось надавати для наших покупців найприйнятніші ціни на пакувальну продукцію.

Представлений на нашому сайті широкий асортимент підкладок під торти, різних коробок та пакувальних матеріалів для кондитерських виробів дозволить задовольнити будь-які потреби кондитерів по пакуванню і оздобленню.

Також ми надаємо унікальну послугу на ринку України – лазерне брендування на ПЕТі конструктивних елементів коробок для тортів, що дозволяє виділити кондитерську продукцію та додати інформативності і завершеності при фінальному оформленні замовлення.

Окремо слід відзначити коробки для тортів, виконані з ламінованого картону, які відрізняються жиро і вологостійкістю, це додає практичності і зручності у використанні та гідного і привабливого вигляду.

Наша мета - надати можливість для покупця вибрати або замовити виробництво потрібної упаковки за низькою ціною і отримати її в оптимальні терміни.