Договір-оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

Цей договір адресований Споживачам та є офіційною та публічною пропозицією Продавця, в особі ФОП, який діє на підставі Виписки про державну реєстрацію №1035/10-13-13-01 від 08.05.2018 р. Споживач, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі – Договір) про наступне:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 та гол. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

1.2. Що стосується прийняття умов цього договору, тобто. Громадської оферти продавця, споживач стає покупцем.

1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням цього Договору, Замовник підтверджує, що його повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

Відвідувач Сайту – особа, яка прийшла на сайт/без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови цього Договору та бажає розмістити Замовлення на сайті /.

Покупець - Користувач, який розмістив Замовлення на сайті /.

Продавець — ФОП, що діє на підставі Виписки про державну реєстрацію №1035/10-13-13-01 від 08.05.2018 р., який веде управління сайтом, розміщеним у мережі Інтернет за адресою https://korobkatort.com .

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований у мережі інтернет за адресою https://korobkatort.com , де представлені Товари, які пропонує Продавець для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.

Сайт - https://korobkatort.com .

Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, за якими вказується ціна, назва та опис товару. Також товар може супроводжуватись його зображенням.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою, обраною на Сайті.

Особистий кабінет — персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, де відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Предметом цього Договору є надання можливості Користувачеві набувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із провадженням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://korobkatort.com .

3.2. Ця Угода поширюється на всі види Товарів та послуг, представлених на Сайті, доки такі пропозиції з описом є в каталозі Інтернет-магазину.

4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

4.1. Реєстрація на сайті здійснюється за адресою /user/register/.

4.2. Реєстрація на Сайті не обов'язкова для оформлення Замовлення.

4.3. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, яку надає Користувач при реєстрації.

4.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, вказані Користувачем під час реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіну та паролю або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідний електронний лист на адресу: korobkatort@gmail.com.

4.5. Спілкування Користувача/Покупця з представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз та шантажу, незалежно від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані.

5. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

5.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, що представлені на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, враховуючи особливості передачі кольорів різних пристроїв, за допомогою яких переглядається Сайт. Супровідні Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації, наданої на Сайті, проводиться кожні 60 хвилин.

5.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації, або іншим способом.

5.3. У разі ануляції повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю у спосіб, яким Товар був оплачений.

5.4. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

5.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації, або за телефоном. Менеджер, який обслуговує це Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки Замовлення.

5.6. Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, який обслуговує Замовлення, електронною поштою або при контрольному дзвінку Покупцю.

6. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом складання ціни всіх включених до Замовлення Товарів та ціни доставки, яка дорівнює сумі, що підлягає оплаті, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

6.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості чи номенклатури Товару.

6.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно обирає один із таких способів оплати:

6.4. Оплата Послуг здійснюється у національній валюті України.

6.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення засвідчує згоду Покупця з умовами цього договору.

6.6. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем у односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміни не підлягає.

6.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця у кількості, зазначеній у момент оформлення Замовлення, внаслідок чого можуть збільшитись термін обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцю для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавця реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати кошти.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГРОШОВИХ ЗАСОБІВ

7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначених на Сайті за адресою s________.

7.2. Повернення Товару належної якості:

7.2.1. Покупець вправі відмовитися від замовленого Товару у час до його отримання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, крім дня купівлі, крім Товарів, зазначених у п. 7.2.4. цієї Угоди. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також у наявності документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного Товару.

7.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою поверненого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.

7.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 3 днів від дня повернення Товару.

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1. p align="justify"> Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

7.3.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність всього Замовлення, повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

7.3.3. Під час доставки Товару Покупець ставить свій підпис у квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.3.4. Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (Закон України №1023-ХІІ «Про захист прав користувача», 12.05.1991).

7.4. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську картку або готівкою.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

9.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає таку інформацію: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.

9.2. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їхню обробку Продавцем, у тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/Користувачем/Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.

9.4. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

9.4.1. Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

9.5. Продавець має право використовувати технологію «cookies». “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

9.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

9.7. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

10. ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Інтернет-магазин та послуги, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні чи інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без нього.

10.2. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення Українського законодавства.

10.3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей, що виникають, виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення угоди спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

10.4. У разі форс-мажорних обставин, що документально підтверджені відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

10.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.